Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarancje i zwroty

Przedmiotem umowy jest zakup wyrobu wystawionego do sprzedaży w sklepie internetowym Artysta w Domu.

Kupujący po złożeniu zamówienia na stronie sklepu otrzyma na podany przez siebie adres mailowy informacje o statusie zamówienia i jego zmianach w czasie.

Termin wysyłki lub odbioru będzie liczony od dnia otrzymania zapłaty.

Sklep internetowy Artysta w Domu prowadzony jest przez Adama Anklewicza twórcę rękodzieła. 

Siedziba sklepu znajduje w Rumi przy ul. Spółdzielczej 12.

Kontaktowy nr telefonu sklepu 788 913 027

Mail 

adam@artystawdomu.pl

 

Wszelkie zmiany numerów oraz adresu będą na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej artystawdomu.pl lub artystycznie.nazwa.pl 

Aby sfinalizować proces zamówienia należy po otrzymaniu maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia skontaktować się telefonicznie ze sprzedającym aby uniknąć jakichkolwiek niejasności dotyczących zamówienia.

Na prośbę kupującego koszt krajowego połączenia telefonicznego przejmie na siebie sprzedający oddzwaniając na numer, który jako kontaktowy poda kupujący, z wyłączeniem numerów premium.

Przy dokonywaniu opłaty należy podać czego dotyczy opłata umieszczając w tytule przelewu numer zamówienia. 

Po zaksięgowaniu wpłaty sprzedający dostarczy lub udostępni do odbioru, zależnie od specyfikacji zamówienia, zamówiony wyrób w uzgodnionym terminie. 

Jeżeli możliwe będzie wcześniejsze dostarczenie wyrobu sprzedający poinformuje kupującego o tym fakcie i uzgodni termin przekazania przedmiotu umowy. 

Sprzedający dostarczy przedmiot umowy w idealnym stanie tzn. bez uszkodzeń.

Reklamacje zgłoszone drogą mailową lub listownie będą rozpatrywane w terminie 7-miu dni.

Przy zawarciu umowy na odległość przysługuje kupującemu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. 

Kupujący traci prawo odstąpienia od umowy w momencie rozpoczęcia użytkowania wyrobu.

Obowiązuje wówczas prawo do reklamacji w określonym czasie.

Na sprzedane nowe wyroby sprzedający udziela rocznej gwarancji. 

Przez wzgląd na materiały wykorzystane przy tworzeniu wyrobów gwarancja nie obejmuje naturalnego odkształcenia powierzchni oraz zmiany wymiarów wyrobu spowodowanych warunkami użytkowania.

Jeżeli odstąpienie od umowy nastąpiło po rozpoczęciu realizacji umowy kupujący ma obowiązek zwrotu sprzedającemu uzasadnionych kosztów, które sprzedający poniósł. 

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy w przypadku gdy przedmiotem umowy jest wyrób na indywidualne zamówienie ze specyfikacją określoną przez zamawiającego ( 

W razie jakichkolwiek sporów istnieje możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów ich rozwiązania. np. Mediacje. W przypadku takiej konieczności organizacją może zająć się sprzedający.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl