Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po otrzymaniu płatności na konto podane w wiadomości mail potwierdzającej zamówienie.

 

Jeżeli masz zarejestrowane konto w naszym sklepie stan realizacji zamówienia możesz sprawdzić w panelu klienta. Możesz również telefonować lub napisać mail aby się dowiedzieć tego co Ciebie interesuje.

 

Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Tobie prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku rozpoczęcia użytkowania wyrobu tracisz prawo do odstąpienia od umowy. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje również przy zamówieniu wyrobu na indywidualne zamówienie w przypadku gdy jest ono w trakcie realizacji. W uzasadnionych przypadkach zgodzę się na zwrot kosztów zamówienia po odliczeniu moich wydatków poniesionych w związku z realizacją zamówienia.

W przypadku utraty prawa do odstąpienia od umowy masz prawo do reklamacji przez okres dwóch lat od otrzymania towaru. ( reklamacja nie może dotyczyć naturalnego odkształcenia materiału - jednak zawsze mogę coś poradzić )

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracam wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przeze mnie), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostałem poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonam przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl